Ковбойське печиво
Хочу вам розповісти, як зробити ковбойське печиво в домашніх умовах. І навіть не питайте, звідки така назва, - в одному радянському журналі так назвали, а наші господині запам'ятали. Смачно!
Інгредієнти
- Шоколад 180 грам
- Вівсяні пластівці 1.5 склянки
- Яйце 2 штуки
- Масло вершкове 200 грам
- Цукор 250 грам
- Борошно 2 склянки
- Кокосова стружка 3 Ст. Ложки (можна брати кунжут)
- Горіхи 180 грам
- Сода 1 Чайна ложка
- 🔸Розпушувач 1/2 чайних ложки
Коментарі