Pop tarts anyone? $14.41 for all of this!

Sometimes when I take these pictures, I realize that you must think that I feed my family only junk. Nothing could be farther from the truth! And the pasta & powdered cheese in a cup? Let's just say that my husband doesn't exactly have the most adventurous of tastebuds and likes to take simple things for lunch!...Read More »
0
53
0
Comments