Lentils cost .98 a bag. I used about half the bag to make these tacos. I didn't calculate the cost of making this recipe, which feeds 6 people, but it is low. A very rough estimate would
{% trans 'Введіть свою електронну адресу в поле. Після цього ви
отримаєте лист на вашу електронну пошту з подальшими інструкціями
щодо відновлення паролю.' %}
Comments