Homemade salsa — a cost argument
Salsa

What if your local market starting selling jars of salsa for 94 cents? Jars like this: And if the $0.94 version tasted significantly better than the $4.79 store-bought version, which would you buy? It would be a no-brainer right? So why do people still pay five bucks for store-bought salsa? I don’t know! FRESH, VIBRANT 94 CENT SALSA...Read More
0
37
0
Comments